Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualne oferty pracy

Konkurs na stypendium naukowe w Laboratorium Biologii Molekularnej Roślin w zakresie biologii molekularnej (projekt Opus 19, NCN)

17.01.2022
Dyrektor Małopolskiego Centrum Biotechnologii UJ Ogłasza konkurs na stypendium naukowe w Laboratorium Biologii Molekularnej Roślin w zakresie biologii molekularnej (projekt Opus 19, NCN)

Konkurs na stanowisko pracownika administracyjnego, Specjalista ds. komunikacji w Małopolskim Centrum Biotechnologii (MCB)

17.01.2022
Uniwersytet Jagielloński ogłasza konkurs na stanowisko pracownika administracyjnego, Specjalista ds. komunikacji w Małopolskim Centrum Biotechnologii (MCB)

Konkurs na stanowisko STYPENDYSTY DOKTORANTA w Grupie Badawczej Genomiki Mikrobów w MAŁOPOLSKIM CENTRUM BIOTECHNOLOGII (Projekt SONATA BIS 10, Narodowe Centrum Nauki)

13.12.2021
Grupa Badawcza Genomiki Mikrobów poszukuje doktoranta w szkole doktorskiej lub będącego uczestnikiem studiów doktoranckich na pełnopłatne stypendium trwające do 4 lat. Wybrany kandydat będzie pracował z dedykowanym i zmotywowanym zespołem zajmującym się genomiką ewolucyjną zakaźnych bakterii i wirusów. Posługujemy się bioinformatyką, aby uzyskać wiedzę na temat ewolucji mikroorganizmów, co pomaga w projektowaniu lepszych interwencji medycznych przeciwko zakażeniom.

Konkurs na stanowisko STYPENDYSTY w Laboratorium Biologii Rozwoju w Małopolskim Centrum Biotechnologii (Projekt OPUS 18, Narodowe Centrum Nauki)

08.12.2021
Dyrektor Małopolskiego Centrum Biotechnologii UJ ogłasza konkurs na stanowisko STYPENDYSTY w Laboratorium Biologii Rozwoju w Małopolskim Centrum Biotechnologii (Projekt OPUS 18, Narodowe Centrum Nauki)

Konkurs na stanowisko ADIUNKTA w grupie pracowników badawczych w laboratorium Molekularne Mechanizmy Chorób w Małopolskiego Centrum Biotechnologii (projekt Sonata-Bis)

22.11.2021
REKTOR Uniwersytetu Jagiellońskiego ogłasza konkurs na stanowisko ADIUNKTA w grupie pracowników badawczych w laboratorium Molekularne Mechanizmy Chorób w Małopolskiego Centrum Biotechnologii (projekt Sonata-Bis)

Zagnieżdżone portlety Zagnieżdżone portlety