Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Administracja MCB

Małopolskie Centrum Biotechnologii
Uniwersytet Jagielloński
ul. Gronostajowa 7A
30-387 Kraków
tel: +48 12 664 5369
fax: +48 12 664 6902
e-mail: mcb@uj.edu.pl

Sekretariat

Paulina Selecka
tel: +48 12 664 5369; e-mail: paulina.selecka@uj.edu.pl

 

Biuro MCB

Katarzyna Maziarkazastępca Dyrektora MCB ds. finansowo-administracyjnych
pok. 3.12; tel: +48 12 664 6334; e-mail: katarzyna.maziarka@uj.edu.pl

Marta Balak: budżet MCB, środki trwałe
pok. 3.12; tel: +48 12 664 6007; e-mail: marta.balak@uj.edu.pl

Aleksandra Dudzik: zarządzanie projektami
pok. 3.8; tel: +48 12 664 6319; e-mail: o.dudzik@uj.edu.pl

Paulina Pytel: budżet MCB, zarządzanie projektami, zatrudnienie
pok. 3.12; tel: +48 12 664 6007; e-mail: p.pytel@uj.edu.pl

Anna Stachowicz: zarządzanie projektami, badania zlecone, infrastruktura badawcza
pok. 3.8; tel: +48 12 664 6318; e-mail: anna.1.stachowicz@uj.edu.pl

Justyna Supel: projekt SPIN
pok. 3.8; tel: +48 510 008 331; e-mail: justyna.supel@uj.edu.pl

Anna Ziobro: zarządzanie projektami
pok. 3.8; tel: +48 12 664 7965; e-mail: a.ziobro@uj.edu.pl

Sekcja informatyczna

Paweł Dudek
pok. 3.1a; tel: +48 504 786 347; e-mail: pawel.1.dudek@uj.edu.pl

 

Portiernia

Karolina Wójcik
Jadwiga Czajowska

tel: +48 12 664 6005

 

Sekcja techniczna

Administrator budynku: Andrzej Pilch
tel: +48 519 353 201; e-mail: andrzej.pilch@uj.edu.pl

Specjalista ds. technicznych: Paweł Kowalik
pok. 0/58; tel: +48 12 664 5995; e-mail: pawel.1.kowalik@uj.edu.pl