Zespół MCB

Małopolskie Centrum Biotechnologii
Uniwersytet Jagielloński
ul. Gronostajowa 7A
30-387 Kraków
tel: +48 12 664 5369
fax: +48 12 664 6902
e-mail: mcb@uj.edu.pl
 

Główny specjalista ds. administracyjnych
Justyna Supel
e-mail: justyna.supel@uj.edu.pl

Starszy specjalista ds. administracyjnych
Paulina Pytel
e-mail: p.pytel@uj.edu.pl

Starszy specjalista ds. administracyjnych
Anna Stachowicz
e-mail: anna.1.stachowicz@uj.edu.pl

Specjalista ds. administracyjnych
Justyna Jaskulska-Schab
e-mail: justyna.jaskulska@uj.edu.pl

Samodzielny referent administracyjny
Anna Ziobro
e-mail: a.ziobro@uj.edu.pl

Sekretariat
Paulin Selecka
e-mail: paulina.selecka@uj.edu.pl