Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Oferty pracy

Konkurs na stanowisko Stypendysty w Laboratorium Bionanonauki i Biochemii (Heddle Lab) w Małopolskim Centrum Biotechnologii (NCN OPUS – NZ)

08.07.2019
Dyrektor Małopolskiego Centrum Biotechnologii UJ ogłasza konkurs na stanowisko Stypendysty w Laboratorium Bionanonauki i Biochemii (Heddle Lab) w Małopolskim Centrum Biotechnologii (NCN OPUS – NZ)

Konkurs na stanowisko STARSZEGO TECHNIKA w pracowni Krystalografii Małopolskiego Centrum Biotechnologii

05.07.2019
Konkurs na stanowisko STARSZEGO TECHNIKA w pracowni Krystalografii Małopolskiego Centrum Biotechnologii w ramach realizacji projektu „Novel approaches for diabetes management by combination of inhibttion of DYRK1A kinase and stem cells application” finansowanego przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej w ramach programu Polskie Powroty

Konkurs na stanowisko ASYSTENTA w Laboratorium Bionanonauki i Biochemii (Heddle Lab)w Małopolskim Centrum Biotechnologii

26.06.2019
REKTOR Uniwersytetu Jagiellońskiego ogłasza konkurs na stanowisko ASYSTENTA w Laboratorium Bionanonauki i Biochemii (Heddle Lab)w Małopolskim Centrum Biotechnologii w zakresie biochemii, bionanonauki (inżynieria białkowa, origami DNA, robotyka molekularna)

Konkurs na stanowisko ASYSTENTA BADAWCZEGO w grupie badawczej Bioinformatyki w Małopolskim Centrum Biotechnologii

10.06.2019
REKTOR Uniwersytetu Jagiellońskiego ogłasza konkurs na stanowisko ASYSTENTA BADAWCZEGO w grupie badawczej Bioinformatyki w Małopolskim Centrum Biotechnologii (fundowany z programu NAWA Polskie Powroty 2018).

Konkurs na stanowisko ASYSTENTA BADAWCZEGO w grupie badawczej Max Plancka w Małopolskim Centrum Biotechnologii w zakresie biotechnologii

29.05.2019
REKTOR Uniwersytetu Jagiellońskiego ogłasza konkurs na stanowisko ASYSTENTA BADAWCZEGO w grupie badawczej Max Plancka w Małopolskim Centrum Biotechnologii w zakresie biotechnologii

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

Krakow Interdisciplinary Science Seminar (KISS) 2019

11.01.2019

The 2nd Summer School of the Malopolska Centre of Biotechnology

11.01.2019
The 2nd School of the Malopolska Centre of Biotechnology will take place in Zakopane on 23-24 May, 2019. The School will have a general topic of “Structural Biology”.

Małopolska Noc Naukowców - 28 września 2018

19.09.2018
Już 28 września br. odbędzie się Małopolska Noc Naukowców, na którą Małopolskie Centrum Biotechnologii przygotowało interesujący program i moc wrażeń. Zarejestruj się i zobacz na własne oczy jak tworzy się naukę.

The Heddle lab has contributed to a new paper

28.05.2018
The Heddle lab has contributed to a new paper: "An aptamer-enabled DNA nanobox for protein sensing"