Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

SPIN - Małopolskie Centra Transferu Wiedzy

Małopolskie Centrum Biotechnologii wychodzi naprzeciw  mikro i małym przedsiębiorcom z Małopolski zainteresowanym opracowaniem lub wdrożeniem technologii (innowacji) w zakresie life science
Od 1 września 2016 r. poprzez projekt SPIN – Małopolskie Centra Transferu Wiedzy, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, MCB powołało zespół, który łączy potencjał uczelni z potrzebami przedsiębiorców. Projekt obszarem działania obejmuje województwo małopolskie. 
Beneficjentami projektu są wszystkie przedsiębiorstwa sektora MŚP z obszaru Małopolski. Usługi w ramach projektu: SPIN - Małopolskie Centra Transferu Wiedzy są realizowane w ramach pomocy de minimis
MCB działa w obszarze biotechnologii, które wpisuje się w regionalne specjalizacje z zakresu life science.

CENNIK USŁUG DLA MŚP WRAZ Z ZAKRESEM

Wizją Małopolskiego Centrum Biotechnologii jest bycie rozpoznawalną, renomowaną jednostką badawczą nie tylko w Polsce, ale także w Europie i na świecie, ze względu na prowadzenie badań naukowych na najwyższym światowym poziomie oraz aktywną współpracę ze środowiskiem przemysłowym.
Misją jest zwiększenie konkurencyjności i innowacyjności polskich przedsiębiorstw poprzez dostarczanie know-how oraz innowacyjnych technologii biotechnologicznych firmom z tej branży. Dobrze oddaje to motto MCB, które brzmi: MOVE THE MIND TO THE MARKET. 

Kontakt w sprawie współpracy:
Justyna Supel: justyna.supel@uj.edu.pl nr kontaktowy: 510 008 331
Roland Kozłowski: roland.kozlowski@uj.edu.pl

Pełne informację o projekcie dostępne na stronie: www.spin.malopolska.pl