Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Oferty pracy

Konkurs na stanowisko pracownika z grupy pracowników naukowo-technicznych (biologia strukturalna, biologia molekularna, bionanonauka (origami DNA, nanomaszyny)) w laboratorium Bionanonauki i Biochemii

18.09.2020
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego ogłasza konkurs na stanowisko pracownika z grupy pracowników naukowo-technicznych (biologia strukturalna, biologia molekularna, bionanonauka (origami DNA, nanomaszyny)) w laboratorium Bionanonauki i Biochemii w MAŁOPOLSKIM CENTRUM BIOTECHNOLOGII (w ramach projektu FNP TEAM)

Konkurs na stypendium doktoranckie w zakresie programowalnej inżynierii białek (NCN Maestro - NZ) w Laboratorium Bionanonauki i Biochemii

17.09.2020
Laboratorium Bionanonauki i Biochemii poszukuje obecnie studenta studiów III stopnia na pełnopłatne stypendium trwające do 4 lat. Wybrany kandydat będzie pracował z dedykowanym i zmotywowanym zespołem pracującym na pograniczu nanonauki białkowej, opracowując nowe struktury białkowe w oparciu o nasze ostatnie odkrycia opublikowane w czasopiśmie Nature (https://doi.org/10.1038/s41586-019-1185-4). Opracujesz i scharakteryzujesz nowe sposoby programowania struktur klatek białkowych, ostatecznie budując nanoroboty białkowe o potencjalnych zastosowaniach w medycynie i nie tylko. Poznasz odpowiednie techniki produkcji i projektowania białek, a także techniki biologii strukturalnej, w szczególności cryo-EM. Będziesz miał również okazję nauczyć się obliczeniowego projektowania białek.

Konkurs na stypendium doktoranckie w Laboratorium Biologii Molekularnej Roślin w zakresie biologii molekularnej (projekt Sonata-15, NCN)

14.09.2020
Dyrektor Małopolskiego Centrum Biotechnologii UJ Ogłasza konkurs na stypendium doktoranckie w Laboratorium Biologii Molekularnej Roślin w zakresie biologii molekularnej (projekt Sonata-15, NCN)

Zagnieżdżone portlety Zagnieżdżone portlety