Konkurs Coimbra Group 3-Minute-Thesis UJ

7 marca wyłoniono zwycięzców uczelnianego etapu konkursu Coimbra Group 3 Minute Thesis. Ideą konkursu jest przedstawienie tematyki doktoratu podczas trzyminutowej prezentacji w języku angielskim, z wykorzystaniem jednego slajdu. Konkurs jest przeznaczony dla doktorantów uczelni członkowskich sieci Coimbra Group.

Małopolskie Centrum Biotechnologii reprezentowała doktorantka Monika Pasternak, która wystąpieniem pt. "Revolutionizing drug delivery with the TRAP-cage" wywalczyła sobie zaszczytne trzecie miejsce. Monice serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Polecamy również
Global City Sampling Day 2024: Nowe Gatunki w Mikrobiologicznym Odcisku Palca Krakowa?

The Doctoral School of Exact and Natural Sciences has announced the winners of the 2024 Excellence Module competition

Małopolskie Centrum Biotechnologii świętuje 10-lecie powstania

Działanie i struktura ludzkiego Elongatora