Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Archiwalne oferty pracy

Konkurs na stanowisko STYPENDYSTY DOKTORANTA w Grupie Badawczej Genomiki Mikrobów w MAŁOPOLSKIM CENTRUM BIOTECHNOLOGII (Projekt SONATA BIS 10, Narodowe Centrum Nauki)

13.12.2021
Grupa Badawcza Genomiki Mikrobów poszukuje doktoranta w szkole doktorskiej lub będącego uczestnikiem studiów doktoranckich na pełnopłatne stypendium trwające do 4 lat. Wybrany kandydat będzie pracował z dedykowanym i zmotywowanym zespołem zajmującym się genomiką ewolucyjną zakaźnych bakterii i wirusów. Posługujemy się bioinformatyką, aby uzyskać wiedzę na temat ewolucji mikroorganizmów, co pomaga w projektowaniu lepszych interwencji medycznych przeciwko zakażeniom.

Konkurs na stypendium naukowe w Laboratorium Biologii Molekularnej Roślin w zakresie biologii molekularnej (projekt Opus 19, NCN)

29.11.2021
Dyrektor Małopolskiego Centrum Biotechnologii UJ Ogłasza konkurs na stypendium naukowe w Laboratorium Biologii Molekularnej Roślin w zakresie biologii molekularnej (projekt Opus 19, NCN)

Konkurs na stanowisko STYPENDYSTY MAGISTRANTA w Laboratorium Interakcji Roślin w Małopolskim Centrum Biotechnologii

26.11.2021
Laboratorium Interakcji Roślin z Mikroorganizmami prowadzi badania dotyczące roli mikroorganizmów w gospodarce P roślin. Rekrutujemy stypendystę mającego dołączyć do projektu OPUS zatytułowanego "Mechanizmy oddziaływania roślin z grzybami endofitycznymi. Oddziaływanie endosymbionta na gospodarkę fosforanową rośliny".

Oferty pracy - Małopolskie Centrum Biotechnologii - Uniwersytet Jagielloński

05.11.2021

Konkurs na stanowisko ADIUNKTA w grupie pracowników badawczych w Laboratorium Bionanonauki i Biochemii w Małopolskim Centrum Biotechnologii z zakresu biochemii/biologii molekularnej

04.11.2021
REKTOR Uniwersytetu Jagiellońskiego ogłasza konkurs na stanowisko ADIUNKTA w grupie pracowników badawczych w Laboratorium Bionanonauki i Biochemii w Małopolskim Centrum Biotechnologii z zakresu biochemii/biologii molekularnej