Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Konkurs na stanowisko pracownika administracyjnego, Specjalista ds. komunikacji w Małopolskim Centrum Biotechnologii (MCB)

Uniwersytet Jagielloński ogłasza konkurs na stanowisko pracownika administracyjnego, Specjalista ds. komunikacji w Małopolskim Centrum Biotechnologii (MCB)

W Małopolskim Centrum Biotechnologii UJ (MCB UJ) w Krakowie pojawiła się możliwość pracy na nowym stanowisku: Specjalista ds. komunikacji.
Jesteśmy międzynarodowym Centrum działającym w ramach Uniwersytetu Jagiellońskiego, zajmującym się badaniami w dziedzinie nauk przyrodniczych. Istniejemy zaledwie osiem lat, ale w tym czasie udało nam się osiągnąć znaczący wpływ na światowej klasy badania i prace badawcze, które wspierają społeczeństwo.  W ciągu ostatnich 12 miesięcy nasi naukowcy zostali wyróżnieni takimi nagrodami jak Nagroda NCN, Medal PAN im. Mikołaja Kopernika czy Nagroda Miasta Krakowa. Telewizja i radio regularnie zwracają się do nas z prośbą o komentarze i wywiady.
Potrzebujemy specjalisty ds. komunikacji, który będzie integralną częścią MCB i pomoże nam informować o naszych badaniach i ich wpływie na społeczeństwo w kraju i za granicą. Poszukujemy osoby z doświadczeniem w różnych formach komunikacji, począwszy od mediów społecznościowych, poprzez media tradycyjne, takie jak radio i telewizja, wszystkie formy komunikacji pisemnej oraz ulepszanie i utrzymywanie strony internetowej MCB. Doświadczenie w komunikacji osobistej podczas targów / pokazów / spotkań / prezentacji będzie dodatkowym atutem.  Praca na tym stanowisku będzie wymagała współpracy z biurem prasowym uczelni oraz przestrzegania strategii komunikacyjnej uniwersytetu, a także pomagania poprzez współpracę z zespołem kierowniczym i naszymi naukowcami w przekazywaniu informacji o prowadzonych w MCB badaniach społeczności światowej, głównie w formie pisemnej, a od czasu do czasu osobiście.  Praca na tym stanowisku będzie również wymagała wsparcia w komunikacji wewnętrznej Centrum, takiej jak przygotowywanie raportów rocznych.
 
Wymagane kwalifikacje:
Wykształcenie wyższe (dyplom magistra)
Doskonała znajomość języka polskiego i angielskiego w mowie i piśmie
Udokumentowane doświadczenie w korzystaniu z wszystkich form mediów społecznościowych do komunikowania kluczowych zagadnień
Udokumentowane doświadczenie w projektowaniu i zarządzaniu stronami internetowymi oraz ich utrzymaniu
Doświadczenie w tworzeniu materiałów/treści promocyjnych
Umiejętność rozwiązywania problemów i znajdowania/tworzenia rozwiązań
 
Stanowisko: Specjalista ds. komunikacji
Jednostka: MCB, UJ
Termin składania dokumentów: 11.02.2022
Data wytworzenia: 11.01.2022
 
Szczegóły w załączniku

Szczegóły Ogłoszenia.pdf