Menu

Małopolska Noc Naukowców - 28 września 2018

Już 28 września br. odbędzie się Małopolska Noc Naukowców, na którą Małopolskie Centrum Biotechnologii przygotowało interesujący program i moc wrażeń. Zarejestruj się i zobacz na własne oczy jak tworzy się naukę.

Na co dzień niedostępne dla większości specjalistyczne laboratoria, za drzwiami których pracują naukowcy z całego świata. Jeśli chcesz dowiedzieć się co badają i w jakim celu, koniecznie odwiedź Małopolskie Centrum Biotechnologii – miejsce, gdzie uprawia się naukę na najwyższym poziomie. Niepowtarzalną na to okazją jest Noc Naukowców, podczas której badacze podzielą się swoją pasją, jaką jest poznawanie otaczającego nas świata.

W trakcie wydarzenia dowiesz się, co różni komórkę zdrową od nowotworowej, jak tworzy się origami z DNA, czy jak światło tworzy napisy na liściach. Zaprezentowane zostaną m. in. rośliny transgeniczne, metoda drukowania 3D, a także będzie można przeprowadzić mikromanipulacje na pojedynczych komórkach.
W MCB dowiesz się również dlaczego tak ważne jest poznanie budowy biochemicznej białek oraz będzie okazja do obserwacji komórek w mikroskopie konfokalnym.

Serdecznie Zapraszamy

Szczegółowy program MNN2018 w MCB

Organizacja parkowania na terenie Kampusu UJ podczas Małopolskiej Nocy Naukowców

Uwaga! Uczestnictwo w warsztatach objęte jest obowiązkową rejestracją.

Rozpoczęcie rejestracji: 19. września 2018 r. o godzinie 10:30 za pomocą formularza elektronicznego

Zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem Małopolskiej Nocy Naukowców 2018