III SZKOŁA LETNIA MAŁOPOLSKIEGO CENTRUM BIOTECHNOLOGII - MODERN BIOLOGICAL SCIENCES – CHALLENGES AND INSPIRATIONS

Data: 29-31.05.2023

Czas rozpoczęcia: 11:00

Miejsce: Hotel Radocza Park, ul. Parkowa 1, 34 -100 Radocza k. Wadowic

Organizator: Małopolskie Centrum Biotechnologii

Kontakt: dr Anna Czarna, dr Tomasz Kantyka, dr Kenji Yamada

Plan Szkoły letniej

Jak powiedział Richard Price, "Nauka jest w procesie przebudowy i transformacji. To będzie ekscytujący proces. Pozytywny wpływ na społeczeństwo będzie znaczący". Im szybciej porusza się nauka, tym szybciej porusza się świat. Postęp technologiczny w ostatnich latach całkowicie zmienił sposób w jaki społeczność naukowa komunikuje się, odkrywa, tworzy i łączy różne dziedziny. Podczas III Szkoły Letniej MCB omówimy wyzwania i możliwości zastosowania nowych technologii w badaniach gospodarz-mikroorganizm-środowisko, interakcje makrocząsteczkowe i sygnalizacja komórkowa, aby nasza praca stała się bardziej interdyscyplinarna i eksplodowała nowymi informacjami. Naukowcy z Małopolskiego Centrum Biotechnologii UJ robią wszystko, aby rezultaty ich pracy napędzały światowe innowacje. Bądź częścią zmiany!

Zarejestruj się już dziś! Link do rejestracji dostępny poniżej. Ilość miejsc jest ograniczona a udział w wydarzeniu całkowicie darmowy!

W wydarzeniu mogą wziąć udział pracownicy oraz doktoranci Małopolskiego Centrum Biotechnologii UJ. Rejestracja trwa do 31.03.2023.

Doktoranci I roku pamiętajcie, że macie obowiązek uczestnictwa w sesji posterowej, natomiast doktoranci II roku zobligowani są do wzięcia udział we flash talk.

Abstrakty wystąpień i posterów prosimy wysłać na adres: mcb.school@uj.edu.pl według udostępnionego wzoru do 30.04.2023

Poster proposal

Poster recommendations (word)

Poster recommendations (pdf)

Summer school abstract

Pozostałych uczestników zachęcamy do udziału w sesji posterowej!